• AKTUALNOŚCI

      • Koncert Świąteczny

      • W dniu 15 grudnia szkoła zamieniła się w prawdziwe królestwo świątecznej magii podczas niezapomnianego koncertu świątecznego. Wypełniona radosnymi dźwiękami, barwnym światłem i gorącym uczuciem wspólnoty, ta wyjątkowa impreza przyniosła nie tylko rozrywkę, ale także ducha świąt do serc uczniów, nauczycieli i wszystkich obecnych.

       Sala gimnastyczna, przystrojona po brzegi świątecznymi dekoracjami, emanowała ciepłem i radością. Wszystko zaczęło się od uczniów, którzy wystąpili z utworami świątecznymi, prezentując swoje muzyczne talenty oraz zdolności aktorskie. Widownia była zafascynowana nie tylko umiejętnościami artystycznymi uczniów, ale także ich zaangażowaniem i entuzjazmem.

       W przerwach między poszczególnymi występami uczniowie, nauczyciele i rodzice mieli okazję zakupić pyszne świąteczne  wypieki jak również zakupić ozdoby świąteczne, które zostały przygotowane przez rodziców i uczniów . Jak co roku również  dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa.

       Koncert świąteczny  dostarczył  nie tylko niezapomnianych chwil rozrywki, ale przede wszystkim wprowadził uczestników w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Była to doskonała okazja do podziękowania za mijający rok, celebracji talentów uczniów oraz budowania wspólnoty szkolnej. Wszyscy obecni z pewnością opuścili salę gimnastyczną z uśmiechem na twarzy i sercem pełnym świątecznej radości.

      • Wycieczka klasy 5A do Gorzowa.

      • Wycieczka rozpoczęła się wizytą w kinie Helios i emisją filmu przygodowego "Kajtek Czarodziej". 

       Po seansie filmowym udaliśmy się na lodowisko.

       Integracja zespołu klasowego i zimowa atmosfera dostarczyły uczniom wiele niezapomnianych wrażeń które zapadną w pamięci.

      • Mikołajki

      • Szósty grudnia to data, którą zna każde dziecko i każdy dorosły. To przemiły dzień w naszej szkole. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajkową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja. Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń. W tym roku również nie zabrakło radości i uśmiechów. Był również Święty Mikołaj i Pani Mikołajowa, którzy rozdawali prezenty, przygotowane wzajemnie przez uczniów. Nie zabrakło dziś również zabaw na śniegu. Magia świąt zawitała dziś w progi naszej szkoły.

       Z mikołajkowymi pozdrowieniami

                                                                                            Samorząd Uczniowski

                                                                                                     oraz

                                                                                   Szkolny Klub Europejczyka

      • Zajęcia konne

      • Dla prawdziwego koniarza  żadna pogoda nie jest straszna. Mróz, śnieg i zimno nie przeszkodziły uczniom z koła jeździeckiego w zajęciach przeprowadzonych w stajni „Start”, dzięki uprzejmości właścicieli – państwa Korzeniowskich. Na dziewczyny czekało mnóstwo zadań między innymi pakowanie siatek na siano na  czas  ( tutaj niezwyciężona okazała się Karolina Jęczmienna), korzystanie z karuzeli czy przygotowywanie posiłków odpowiednich dla koni. Wszystkiemu przyglądały się uważnie zainteresowane pyszczki koni, które tylko czekały na to by otrzymać jakiś smakołyk. Nie zabrakło również bitwy na śnieżki i jazdy figurowej po śniegu😁⛸❄
       Ze stajni przenieśliśmy się do Kostrzyńskiego Kina za Rogiem, gdzie wszyscy z uwagą obejrzeliśmy historię niesamowitego kucyka Poły. Sobotnie popołudnie minęło niepostrzeżenie i późnym wieczorem, pełni wrażeń i zadowolenia wróciliśmy do domów.

       Anna Pyć

      • Zajęcia czytelniczo-teatralne

      • Niech mi powie kto, co to za czytadło…
       Jak dobrze, że mamy wyobraźnię. Okazuje się, że ma ona pełne pokłady fantastycznych pomysłów. Potrafi nas przenieść w różne światy, pozwala przeżyć niesamowite historie. Bardzo często z niej korzystamy na zajęciach czytelniczo- teatralnych. Dzięki niej podróżujemy w różne miejsca, zwiedzamy odległe krainy. Byliśmy chociażby na zamku księżniczki, w kolorowym świecie Smerfów, poznaliśmy nowe osoby z zagadkowej powieści. Było niesamowicie. A teraz czekamy co będzie dalej…

      • DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

      • 21 listopada to szczególna okazja, by zastanowić się, czy jesteśmy wobec siebie życzliwi. W tym dniu świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

       W tygodniu poprzedzającym Dzień Życzliwości wystawione zostały przy wejściu do szkoły dwie skrzynki- „poczta pozdrowień” oraz „koncert życzeń”. Do jednej z nich uczniowie mogli wrzucać kartkę z pozdrowieniami, miłym słowem do kolegi lub koleżanki. Natomiast do drugiej skrzynki wrzucali kartkę z dedykacją muzyczną dla wybranej osoby. We wtorek, 21 listopada, na długiej przerwie odbył się koncert. Chłopcy z radiowęzła losowali ze skrzynki kartkę, odczytywali pozdrowienia oraz puszczali piosenkę zadedykowaną danej osobie. Wszyscy byli zachwyceni zabawą!

        

       Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

      • Morskie Centrum Nauki- wycieczka klas VI i VB

      • 29 listopada o poranku trzy dzielne klasy wraz z opiekunami wybrały się w podróż do Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie. Statki, żegluga, kartografia i wiele innych atrakcji pozwoliło zgłębić wiedzę na temat życia na wodzie, pod wodą i na statku. Interaktywne eksponaty, możliwość dotknięcia wszystkiego i spróbowanie marynarskiego życia  pozwoliło uczniom świetnie spędzić czas i dobrze się bawić. Morskie Centrum Nauki to nie lada atrakcja dla każdego ciekawskiego oraz łaknącego wiedzy ucznia.

      • Dyskoteka Andrzejkowa

      • Dnia 29 listopada 2023 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, na którą zaproszone były wszystkie klasy, od najmłodszych do najstarszych.

                        Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Nasi uczniowie w pełni wykorzystali tę sposobność i świetnie bawili się przy dźwiękach muzycznych hitów puszczanych przez uczniów z klasy VIII a. Przy wesołych tańcach miło płynął czas.

                                                                          Samorząd Uczniowski  

      • Dzień Postaci z Bajek

      • 5 listopada obchodzimy nietypowe święto– Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. To okazja, by celebrować i świętować ulubione postacie z klasycznych bajek Disneya i innych popularnych filmów oraz książek dla dzieci. To inicjatywa, która promuje czytanie, kreatywność, gwarantuje rozrywkę, a jednocześnie przywraca wspomnienia z dzieciństwa.

       Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to okazja do wyrażenia swojej kreatywności, a także przypomnienia sobie o wartościach i przesłaniach zawartych w klasycznych opowieściach. Tego dnia w naszej szkole, uczniowie mieli okazję przebrać się za swoją ulubioną postać z bajki. Na korytarzach mogliśmy spotkać księżniczki, Supermanów, Barbie, Pikachu, Kubusia Puchatka, Kłapouchego, bałwana Olafa i wiele innych… To był bajkowy dzień!

        

       Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

      • Wizyta w Bibliotece Miejskiej

      • W dniu 28 listopada klasy 2a i 2b odwiedziły Bibliotekę Miejską. Wzięły udział w lekcji bibliotecznej. Własnoręcznie ozdabiały bombki choinkowe metodą decoupage. Było bardzo ciekawie!

    • HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

     DATA

     DZIEŃ

     GODZINA

     KLASA

     NUMER SALI

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:00

     1A

     6

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:00

     1B

     5

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:00

     2A

     7

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:00

     2B

     35

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:30

     3A

     7

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:00

     3B

     32

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:00

     4A

     26

     07.09.2020

     Poniedziałek

     17:00

     5A

     36

     08.09.2020

     Wtorek

     17:00

     6A

     2

     08.09.2020

     Wtorek

     17:00

     6B

     31

     08.09.2020

     Wtorek

     17:00

     7A

     44

     08.09.2020

     Wtorek

     17:00

     7B

     42

     08.09.2020

     Wtorek

     17:00

     8A

     45

     08.09.2020

     Wtorek

     17:00

     8B

     24

     08.09.2020

     Wtorek

     17:00

     ODDZIAŁ SPECJALNY

     10