• KADRA PEDAGOGICZNA

      •                           KADRA PEDAGOGICZNA 

      • Dyrektor Szkoły

        GRAŻYNA KŁYSZ

         

        V-ce Dyrektor, Pedagog Szkolny

        DOROTA SYTEK

         


        ANNA BABIJ

        wychowawca kl. III A, plastyka, zajęcia rewalidacyjne

         

        KS. MICHAŁ BARAŃSKI

        religia

         

        MARTA BEGOL

        wychowawca kl. II B, świetlica


        KATARZYNA BŁASZCZYK

        język polski


        AGNIESZKA CHOCHOŁ-WASKIN

        nauczyciel wspomagający


        ANNA BORECKA

        wychowawca kl. VIII A, biologia, przyroda, nauczyciel wspomagający

         

        ŁUKASZ DORNIAK

        wychowawca kl. V B, wychowanie fizyczne, technika, świetlica

         

        AGNIESZKA GUT

        wychowawca kl. V A, język polski

         

        EWA GZYL

        wychowawca kl. VI A, matematyka


        PIOTR KAROŃ

        język angielski

         

        PAWEŁ KARSKI

        informatyka, zajęcia komputerowe

         

        ADRIAN KŁODAWSKI

        wychowawca kl. VII B, wychowanie fizyczne, świetlica

         

        BARTOSZ KRAWCZYK

        język angielski

         

        MAŁGORZATA LADOWSKA

        wychowawca kl. I B, historia, wychowanie do życia w rodzinie


        ELŻBIETA LONT

        religia

         

        ANNA ŁUCZKOWSKA

        wychowawca kl. VIII B, chemia, fizyka, świetlica

         

        ARKADIUSZ NOWAK

        wychowawca kl. VI B, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

         

        BEATA NOWALD

        wychowawca kl. I A i II A, informatyka, język niemiecki

         

        IWONA PIĄTEK

        geografia, wiedza o społeczeństwie, nauczyciel wspomagający

         

        ANNA PYĆ

        biblioteka szkolna

         

        PAULINA RAKOWSKA

        wychowawca kl. VII A, język niemiecki


         EWELINA SOBCZAK

        nauczyciel wspomagający


        IRENEUSZ SOBCZAK

        technika, edukacja dla bezpieczeństwa


        KAROLINA SOWIŃSKA

        wychowawca Oddziału Specjalnego, zajęcia rewalidacyjne

         

        MARTA STRELCZUK

        logopedia, nauczanie indywidualne

         

        AGATA WACHOWIAK

        nauczyciel wspomagający

         

        ELŻBIETA WIERZBICKA

        nauczyciel wspomagający

         

        ROBERT WOJTCZAK

        wychowawca kl. IV A, matematyka, doradztwo zawodowe