• AKTUALNOŚCI

      • Warsztaty profilaktyczno – edukacyjne ZDROWO JEM - ZDROWO ŻYJĘ

      • We wtorek 31 października 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Integracji Europejskiej odbyły warsztaty profilaktyczno-edukacyjne na temat zasad zdrowego żywienia. Przeprowadziła je pani mgr Monika Dudek, która jest dietetykiem klinicznym. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas IV-VI, tj. 108 osób.   

       Zajęcia zorganizowano w dwóch grupach na 2 lekcjach. Dzieci miały możliwość dowiedzieć się o wpływie właściwego odżywiania na pracę organów wewnętrznych, w tym mózgu. Pani dietetyk przypomniała piramidę zdrowego żywienia, omówiła powikłania wynikające z nadmiernego spożywania cukru. Podczas zabawy uczniowie wspólnie przeliczali realną zawartość kostek cukru w wybranych produktach spożywczych. Dzieci bardzo rzeczowo odpowiadały także na pytania dotyczące diety nastolatków.

       Młodzież poszerzyła swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania, wpływu aktywności fizycznej na kondycję całego ciała oraz konsekwencji spożywania niezdrowych tłuszczy i zbyt dużej ilości cukru.

      • KONCERTY

      • 6 października mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszym w tym roku szkolnym koncercie, organizowanym przez Lubuskie Biuro Koncertowe. Poznaliśmy nowe instrumenty oraz posłuchaliśmy muzyki latynoskiej. Był czas na wysłuchanie przygotowanych przez muzyków utworów, ale także na tańce. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania z muzykami z Lubuskiego Biura Koncertowego!

      • „BRZECHWOLANDIA”

      • 29 września uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich wybrały się na spektakl pt. „Brzechwolandia”. W trakcie jego trwania dzieci zapoznały się z postacią Jana Brzechwy, który był polskim poetą, autorem bajek i wierszy dla dzieci. Mogliśmy przenieść się w podróż, podczas której bliżej poznaliśmy wiersze Jana Brzechwy. Aktorzy sprytnie przemycali fragmenty tekstów, które były bez większego problemu zapamiętywane przez naszych uczniów. Po spektaklu wróciliśmy zadowoleni do szkoły.

        

       E. Sobczak

      • Dzień Nauczyciela w naszej szkole

      • Dnia 13 października 2023r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali wszystkich pracowników szkoły słodkim poczęstunkiem oraz wręczali kartki wykonane przez uczniów naszej szkoły. Dodatkowo na tablicach szkolnych korytarzy, zawisły prace konkursowe, które przedstawiały najsympatyczniejsze osoby ze szkoły. Każdy mógł odnaleźć swoją podobiznę na portretach. Uśmiechom tego dnia nie było końca!

        

       Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

       Anna Babij

       Ewelina Sobczak

      • Dzień Nauczyciela

      • Dnia 14 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela, jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu szkolnym. To dzień, w którym uczniowie, rodzice i społeczność jako całość okazują wdzięczność swoim nauczycielom za ich poświęcenie, pracę i zaangażowanie w kształtowanie przyszłości młodego pokolenia. To także doskonała okazja do refleksji nad rolą nauczyciela w społeczeństwie i znaczeniem edukacji w naszym życiu.

       Historia Dnia Nauczyciela sięga roku 1945, kiedy to w Polsce ustanowiono to święto na mocy dekretu Ministra Oświaty. Data 14 października została wybrana nieprzypadkowo – to dzień urodzin Jana Amosa Komeńskiego, wielkiego pedagoga i teoretyka edukacji, który w XVII wieku sformułował nowatorskie idee na temat nauczania. Jego prace, takie jak "Wielka Dydaktyka" czy "Labirynt Świata i Raj Serca" nadal stanowią inspirację dla nauczycieli na całym świecie.

       Dzień Nauczyciela to nie tylko okazja do obdarowywania kwiatami ale przede wszystkim dzień refleksji nad ważną rolą, jaką odgrywają nauczyciele w naszym życiu. To oni kształtują umysły, rozwijają talenty i przekazują wartości młodym pokoleniom. To również nauczyciele są często pierwszymi osobami poza rodziną, które wprowadzają dzieci w świat wiedzy i kultury.

       Warto podkreślić, że rola nauczyciela jest trudna i wymagająca. To oni pracują nad rozwojem kompetencji społecznych i intelektualnych swoich uczniów, jednocześnie dostosowując się do różnorodnych potrzeb i zdolności każdego ucznia. Dzięki nauczycielom młodzi ludzie zdobywają wiedzę, uczą się rozwiązywać problemy, rozwijają swoje zainteresowania i pasje. To dzięki nauczycielom przekazywana jest kultura, historia i wartości społeczne.

        Dlatego warto docenić pracę nauczycieli i okazać im szacunek i wsparcie.

       Wszystkim nauczycielom składamy serdeczne życzenia zdrowia, sukcesów zawodowych i nieustającego zapału w pracy na rzecz edukacji. Dziękujemy za Waszą trudną i szlachetną misję kształtowania młodych umysłów. Szanujemy Waszą pracę i doceniamy Wasz wkład w rozwijanie potencjału każdego ucznia. Szczęśliwego Dnia Nauczyciela!

        

                                                                                                      Samorząd Uczniowski

      • Orientuj się w przyrodzie

      • 9 października uczniowie klas 4, wraz z opiekunami udali się do siedziby Parku Narodowego "Ujście Warty" w Chyrzynie.  Dzieci uczestniczyły w warsztatach laboratoryjno-terenowych, pozwalających doskonalić umiejętność określania kierunków geograficznych, orientacji w terenie, posługiwania się kompasem i mapą oraz  przewidywania pogody.

       Czwartoklasiści samodzielnie wykonywali własne kompasy i poszukiwali skarbów przyrodniczych, według wskazówek zawartych w instrukcji. Musieli wykazać się umiejętnością określania kierunków geograficznych i wyznaczania azymutu. Przy okazji dokonywali taśmą mierniczą pomiaru obwodu pni drzew i wcielili się w role wnikliwych obserwatorów przyrody.

       Uczniowie udali się także na spacer ścieżką przyrodniczą "Mokradła", gdzie przy użyciu lornetek i lup obserwowali przelatujące ptaki, gniazdo remiza, jemiołę na topoli, liście pokrzywy i wiele innych ciekawych obiektów przyrodniczych. Widzieli zgryzy i nory bobrów oraz zadziwili się zapachem szyszek chmielu i wysokością trzciny pospolitej.

       Udział w warsztatach pozwolił wzbogacić wiedzę i umiejętności młodych przyrodników oraz zachwycić się pięknem i różnorodnością otaczającej nas natury.

      • Świetlicowy zawrót głowy!

      • Miesiące wrzesień i październik były bardzo pracowite dla naszych Świetliczaków. Nie zabrakło rozwijania fantazji, kreatywności, zabawy i nauki. W pierwszych dniach zrobiliśmy "Drzewko z liściastymi wizytówkami". Nauczyciele ze świetlicy mieli ułatwienie przy zapamiętywaniu imion Dzieci. Wykonaliśmy również " Pusheenowe biuro"- Dzieci w ramach zabawy i pracy plastycznej mogły poznać zasady bezpiecznego poruszania się w sieci Internetowej. Poznaliśmy również nowe przysłowie: " Ziarnko do ziarnka, a uzbiera się miarka." W ramach tego wykonaliśmy skarbonki z recyklingu. Nauka oszczędzania i ekologii w jednym. W Dniu Królika Dzieci wykonały króliczki z papieru i skrawków materiału- nauczyliśmy się wtedy czym jest praca typu: collage. W Październiku poznaliśmy tajniki zdrowego stylu życia dzięki układance "Piramida zdrowego żywienia". Okazała się świetną zabawą i przyjemną nauką dla starszych i młodszych Uczniów. Kolejne miesiące zapowiadają się równie owocnie. Zachęcamy do zetknięcia w galerię.

       Nauczyciele świetlicy.

      • Dyskoteka

      • Dyskoteka szkolna z okazji Otrzęsin oraz Dnia Chłopaka odbyła się w czwartek, 28 września 2023 roku, w naszej szkolnej sali gimnastycznej. Wydarzenie to okazało się prawdziwym hitem wśród uczniów.

       Otrzęsiny:

       Otrzęsiny, tradycyjnie przeznaczone dla pierwszoklasistów, były pełne śmiechu i zabawy.

       Dzień Chłopaka:

       Dyskoteka była również okazją do świętowania Dnia Chłopaka. Dziewczyny przygotowały niespodzianki i życzenia dla chłopców, co dodatkowo umiliło im ten dzień.

       Zabawa i Muzyka:

       Radiowęzeł zapewnił świetną muzykę, która skłoniła uczniów do tańca do późnych godzin wieczornych. Światła dyskotekowe i kolorowe efekty wizualne stworzyły niesamowitą atmosferę na parkiecie.

       Dyskoteka szkolna z okazji Otrzęsin i Dnia Chłopaka była niezapomnianym wydarzeniem. Uczniowie świetnie się bawili, integrowali i celebrowali te ważne dni. Wydarzenie to z pewnością zostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.

       Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej fantastycznej imprezy!

        

       Samorząd Uczniowski

      • Rodzina Ulmów z Markowej – heroicznym przykładem Polskich Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

      • W poniedziałek, 04.09.2023 roku, tuż po uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego, z wielkim zaangażowaniem, przystąpiliśmy do realizacji na forum szkoły, wspólnych działań, mających na celu, upowszechnienie wiedzy o Polakach, którzy z narażeniem życia, ratowali osoby narodowości żydowskiej, podczas drugiej wojny światowej.

       Wspólne przedsięwzięcie, całej naszej społeczności szkolnej, stało się preludium do uroczystości beatyfikacji Rodziny Ulmów z Markowej, która odbyła się w niedzielę, 10.09.2023 roku.

       Wtorkowy poranek, 05.09.2023 r., wprowadził wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, w wyjątkowy, podniosły nastrój, za sprawą wystawy pt. „Rodzina Ulmów z Markowej – heroicznym przykładem Polskich Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”, zorganizowanej na korytarzu szkolnym.

       Nasyceni wiedzą płynącą z lekcji historii, z niezwykle ciekawie, przygotowanych gazetek ściennych w salach lekcyjnych oraz z wystawy szkolnej, uczniowie poszczególnych klas, przystąpili do wyjątkowego konkursu. Środowe popołudnie, 06.09.2023 roku, zmobilizowało uczniów klas IV – VI, do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Rodzina Ulmów z Markowej, symbolem miłości, odwagi i bezinteresownej pomocy”. Natomiast w czwartek, 07.09.2023 roku., swoją wiedzą, umiejętnościami, kreatywnością, wykazali się uczniowie klas VII – VIII, aktywnie uczestnicząc w konkursie pod hasłem „Polscy Sprawiedliwi wśród Narodów Świata, w plastyczno – literackiej, uczniowskiej odsłonie”.

       Udział uczniów w konkursach, ich determinacja, pomysłowość, spowodowały eksplozję pozytywnych emocji, a efekty ich pracy, wzruszyły wszystkich, którzy z nieukrywanym  podziwem, spoglądali w kierunku  prac, wyeksponowanych na korytarzu szkolnym.

       Ukoronowaniem wszystkich uczniowskich działań, stał się przygotowany montaż słowno – muzyczny pt. „Rodzina Ulmów z Markowej, która uczy, kształtuje postawy, motywuje do działania”, zaprezentowany w piątkowy poranek, 08.09.2023 r., na forum szkoły, w ramach apelu szkolnego oraz wyjazd uczniów do kina na film pt. „Ulmowie, Błogosławiona Rodzina”.

       Rodzina Ulmów z Markowej jest symbolem dobroci, miłości, heroizmu wśród Polaków, którzy bezinteresownie pomagali osobom narodowości żydowskiej, podczas drugiej wojny światowej. Naszymi uczniowskimi działaniami, w symboliczny, twórczy sposób, oddaliśmy hołd, okazaliśmy szacunek dla ich odwagi i determinacji.

        

        

                                                                                          Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3

      • Wspólnie uczciliśmy Światowy Dzień Sybiraka

      • Wrzesień, to szczególny czas, który od wielu lat, zapisuje się w naszej uczniowskiej pamięci, jako moment zadumy, refleksji i ogromnego wzruszenia.

       Natchnieni słowem i obrazem, płynącym z wyjątkowych filmów: „Ocalić od zapomnienia” oraz „Syberia – historia Marii”, w  projekcji których, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć, wyposażeni, jako autorzy gazetek ściennych, w wiedzę o tysiącach ofiar Golgoty Wschodu, poczuliśmy w sobie, pełne i rzetelne przygotowanie, do uczczenia pamięci, tak bliskich, naszym młodym sercom Sybiraków.

       W piątkowe przedpołudnie, 15 września 2023 roku, z wielką powagą, uczestniczyliśmy w Miejskich Obchodach Światowego Dnia Sybiraka. Kulminacyjnym punktem uroczystości, była Warta Honorowa oraz Apel Pamięci Kostrzyńskich Sybiraków, pod pomnikiem Ofiar Terroru Stalinowskiego, na Cmentarzu Komunalnym w Kostrzynie nad Odrą.

       Składając wiązanki kwiatów, przepasane biało – czerwoną wstęgą, zapalając symboliczne znicze, wsłuchując się w słowa, o losach mieszkańców Kresów Wschodnich i wydarzeniach syberyjskiej katorgi setek tysięcy Polaków, przy wtórze hymnu Sybiraków, wspólnie upamiętniliśmy tych, którzy nie wrócili z zesłania oraz wszystkich dotkniętych przez sowieckie represje. W podniosłej atmosferze, nie kryjąc wzruszenia, punktualnie o godzinie 12:00, cała społeczność naszej szkoły, Minutą Ciszy, oddała hołd Sybirakom, zgodnie z mottem związku Sybiraków: „ Jeśli my zapomnimy o Nich, niech Bóg zapomni o nas”.

       Piątkowa uroczystość wzmocniła w nas postawę młodych patriotów, dla których hasłem przewodnim stały się słowa „Pamięć historii żyje w nas…”, ponieważ „Nie umiera ten, kto trwa wiecznie w pamięci żywych”.

        

        

                                                                                          Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3

      • Wizyta w kinie

      • We wtorek 20 września klasy 7a i 8a udały się od Multikina w Gorzowie Wlkp. na film „Ulmowie. Błogosławiona Rodzina”. Wyjazd ten zakończył szkolne uroczystości zorganizowane z okazji beatyfikacji rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów, która w marcu 1944 r.  została rozstrzelana na podwórku ich własnego domu we wsi Markowa, leżącej dziś na pograniczu Polski i Ukrainy. Rozkaz do mordu wydał bezwzględny niemiecki oficer  Jedyną winą Ulmów było to, że przez półtora roku ukrywali w swoim domu dwie rodziny żydowskie, łamiąc w ten sposób niemieckie prawo rasowe. Prawo to było najbardziej okrutne na okupowanych ziemiach II Rzeczypospolitej (Generalnego Gubernatorstwa) i na okupowanych terenach ZSRR. Nakazywało ono niezwłocznie wydać każdego Żyda, a złapanych Niemcy bardzo często rozstrzeliwali na miejscu. Ukrywającym groziła taka sama – śmierć.

       Historią rodziny Ulmów zainteresował się niemal 20 lat temu krakowski reżyser Dariusz Walusiak. Jeszcze w 2004 r., gdy o mordzie we wsi Markowa mało kto słyszał, zaczął on zbierać filmowe świadectwa bliskich krewnych Ulmów (m.in. nieżyjącego już dzisiaj brata Józefa Ulmy), jak i świadectwa mieszkańców wsi, którzy znali tę rodzinę, a niektórzy na własne oczy widzieli mord). Dzięki zbieranym przez 10 lat materiałom, w 2014 r. powstał pierwszy film dokumentalny Dariusza Walusiaka o niemieckiej zbrodni w Markowej – „Ulmowie. Świadectwo sprawiedliwych”. Film ten niewątpliwie przyczynił się do ogłoszenia Ulmów rodziną błogosławioną, a przede wszystkim historia zamordowania przez Niemców Józefa i Marii Ulmów i ich siedmiorga dzieci (w tym dziecka nienarodzonego) została nagłośniona – Polacy (i nie tylko Polacy) zaczęli ją poznawać. O Ulmach coraz częściej zaczęła też pisać prasa.

       Seans stał się pretekstem do dyskusji na lekcja historii i języka polskiego o historii naszego narodu, eksterminacji Żydów w Polsce, a także pojmowaniu wolności we współczesnym świecie.

        

      • 15 września DZIEŃ KROPKI

      • Dzień Kropki (ang. Dot Day) to coroczna, obchodzona 15 września inicjatywa, która promuje kreatywność, inspiruje do tworzenia i celebrowania sztuki oraz zachęca do wyrażania siebie za pomocą kropek. Ta innowacyjna inicjatywa została zainspirowana książką "The Dot" autorstwa Petera H. Reynoldsa, która opowiada historię małej dziewczynki imieniem Vashti, która zaczyna swoją artystyczną podróż od jednej prostej kropki na kartce papieru.

       Dzień Kropki jest doskonałą okazją do włączenia kreatywności do procesu nauczania. Zatem zachęcamy aby tego dnia wszyscy uczniowie, pracownicy szkoły mieli na sobie element kropki. Dzień Kropki to doskonała okazja do kreatywnego wyrażania siebie i rozwijania umiejętności artystycznych uczniów. Może również pomóc w budowaniu pewności siebie i rozwijaniu wyobraźni. Pamiętajmy, aby podkreślić, że każdy może być artystą i że każda kropka może stać się początkiem wielkiej przygody twórczej.

                                                                                             

                                                                                                                        Samorząd Uczniowski

      • Nowa edycja Talenciaków!

      • Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

       Witamy Was w nowym roku szkolnym 2023/2024. Przed Wami czas wytężonej pracy i nowe wyzwania. Jednak szkoła to nie tylko nauka. Codzienne  życie szkolne urozmaicają zabawy, koncerty, a także rozmaite akcje. Należy do nich kampania społeczna Lidla „ Szkoły Pełne Talentów”, w której już uczestniczyliście w minionym roku szkolnym. Udało się dzięki dostarczonym przez Was „talenciakom” zdobyć dla naszej szkoły atrakcyjne nagrody: mikroskop, wizualizer Epson, pomoce dydaktyczne i wiele innych!

       Serdecznie dziękujemy Wam - drodzy Uczniowie i Waszym Rodzicom za aktywny udział w zeszłorocznej akcji. Wasze zaangażowanie przyniosło wspaniałe efekty! Mamy pomoce dydaktyczne, które na pewno okażą się pomocne w rozwijaniu zdolności  i pasji naszych uczniów.

       Liczymy na to, że i w tym roku uda się wywalczyć kolejne nagrody!

       Zachęcamy gorąco do uczestniczenia w kampanii społecznej Lidla „Szkoły Pełne Talentów”. Akcja rozpoczęła się 1 września 2023r. i potrwa do 5 listopada 2023 r. Zapraszamy  do Lidla. Wystarczy zrobić zakupy za 50 złotych i kupić jedno warzywo lub jeden owoc, aby otrzymać kupon zwany „talenciakiem”, a następnie dostarczyć go do szkoły. Życzymy przyjemnych zakupów w Lidlu i czekamy na „talenciaki”!  Zadbajcie o zdrowie i pielęgnujcie swoje pasje!

       Zdobywajcie talenciaki!  Zachęcają Was do tego gorąco szkolni koordynatorzy akcji Lidla.

      • Rozpoczęcie Roku Szkolnego: Nowe Możliwości i Wyzwania

      • Wrzesień to miesiąc, który oznacza wiele różnych rzeczy dla różnych ludzi. Dla niektórych jest to czas, kiedy kończy się wakacyjny odpoczynek, dla innych zaś symbolizuje początek czegoś nowego i ekscytującego. Dla uczniów, nauczycieli i rodziców wrzesień to czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Jest to okres pełen nadziei, oczekiwań i możliwości, ale także wyzwań.

       Pierwszy dzień roku szkolnego to zazwyczaj moment, kiedy uczniowie wracają do szkół po długich wakacjach. Dla niektórych może to być stresujące, ale przede wszystkim jest to czas nowych możliwości. Nowy rok szkolny to okazja do nauki czegoś nowego, rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy. To także czas, kiedy uczniowie mogą spotkać swoich starych przyjaciół i zawierać nowe znajomości. Nowy rok szkolny to także szansa na rozpoczęcie od nowa, postawienie sobie nowych celów i wyzwań.

       Rozpoczęcie roku szkolnego to również czas, kiedy rodzice i nauczyciele odgrywają kluczową rolę w życiu uczniów. Rodzice muszą wspierać swoje dzieci w procesie nauki, pomagać im w organizacji czasu oraz w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Nauczyciele z kolei mają za zadanie tworzyć inspirujące i bezpieczne środowisko nauki, a także dostosowywać się do zmieniających się potrzeb uczniów.

       Szczególnie witamy uczniów klas pierwszych

       Rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment, ale dla dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej jest to szczególnie emocjonujący czas. To moment, który pozostaje w pamięci na zawsze i stanowi początek wspaniałej przygody w szkole.

       Dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę w klasie pierwszej, pierwszy dzień szkoły to wielka tajemnica i źródło ogromnej radości.  Są pełne ekscytacji, nie tylko z powodu nowych przyborów szkolnych, ale przede wszystkim z powodu możliwości poznawania nowych przyjaciół i nauczycieli. Dla rodziców jest to chwila dumy i wzruszenia, widząc, jak ich pociechy rosną i wchodzą na nowy etap życia.

       Przyjazna Atmosfera

       Aby pierwszy dzień szkoły był wyjątkowy i pozytywny, ważne jest stworzenie przyjaznej atmosfery. Nauczyciele i personel szkolny pełni entuzjazmu i uśmiechu witają małych uczniów, co pomaga im czuć się bezpiecznie i mile widzianymi. Warto także zadbać o kolorowe dekoracje i atrakcje, które dodadzą uroku temu wyjątkowemu dniu.

       Budowanie Zaufania

       Powitanie klas pierwszych to również czas, kiedy nauczyciele starają się zbudować zaufanie dzieci do szkoły. Poprzez zabawy, gry i ciekawe zajęcia uczniowie szybko przekonują się, że szkoła może być miejscem pełnym zabawy i nauki. To także okazja do przekazania wartości takich jak współpraca, szacunek i odpowiedzialność.

       Pierwszy dzień szkoły dla klas pierwszych to nie tylko początek roku szkolnego, ale także początek wielkiej przygody w edukacji. To moment, który będzie wspominany przez całe życie. Dzieci poznają nowych przyjaciół, zdobywają wiedzę i umiejętności, rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

                                                                                                                 Samorząd Uczniowski

                                                                                                                 z opiekunami

                                                                                                      Anna Babij, Ewelina Sobczak,

                                                                                                      Agnieszka Chochoł-Waskin

      • "Koduj z Gigantami W kr(AI)nie przyszłości”

      • Zapisy czas start!


       Już teraz możecie się zapisać na 13.edycję "Koduj z Gigantami W kr(AI)nie przyszłości” i wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z programowania dla dzieci i młodzieży odbywających się w sierpniu i wrześniu 2023 w Twoim mieście oraz online. Dokładne terminy i lokalizacje sprawdzicie na naszym wydarzeniu i stronie internetowej


       https://info.kodujzgigantami.pl/3OZL98x


       W trakcie warsztatów nauczycie się m.in. programować w języku Scratch oraz poznacie środowiska jak Minecraft Education Edition, Python, C#, C++ oraz App Inventor.

       Warsztaty odbywają się w Twoim mieście jak również online - Przygotujcie się z nami do niesamowitej zabawy!
       Czekamy na Was!
       Więcej informacji i formularz zapisowy znajdziecie tutaj:


       https://info.kodujzgigantami.pl/3OZL98x


       Giganci Programowania

      • Obiady - Wrzesień 2023r.

      • Obiady w szkole zaczynają się od 6.09.2023r. (środa). Opłata za obiady we wrześniu wynosi 90zł.

       Na górze w zakładce "Stołówka" pojawił się jadłospis na najbliższe dni.

   • HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

    DATA

    DZIEŃ

    GODZINA

    KLASA

    NUMER SALI

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:00

    1A

    6

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:00

    1B

    5

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:00

    2A

    7

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:00

    2B

    35

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:30

    3A

    7

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:00

    3B

    32

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:00

    4A

    26

    07.09.2020

    Poniedziałek

    17:00

    5A

    36

    08.09.2020

    Wtorek

    17:00

    6A

    2

    08.09.2020

    Wtorek

    17:00

    6B

    31

    08.09.2020

    Wtorek

    17:00

    7A

    44

    08.09.2020

    Wtorek

    17:00

    7B

    42

    08.09.2020

    Wtorek

    17:00

    8A

    45

    08.09.2020

    Wtorek

    17:00

    8B

    24

    08.09.2020

    Wtorek

    17:00

    ODDZIAŁ SPECJALNY

    10